U15 BOR ZKB – FALCONSTAR 58:44

BOR ZKB – FALCONSTAR         58:44 (15:17, 36:27, 49:35)

BOR ZKB: Kovačič (-, 0:2, 0:2), Simoniti, Pieri 15 (1:2, 7:15, -), Bremec 4 (-, 2:7, 0:1), Fontana 12 (0:3, 6:14, -), Terčon 14 (1:8, 5:12, 1:2), Favento 8 (-, 4:10, -), Kralj 5 (1:3, 2:5, -).

Trener: Krečič

3 točke: Terčon 1

Tekmo je komentiral Bremec Viktor

Povratno tekmo proti ekipi  Falconstar smo odigrali na domačem igrisču. Na začetku se nismo izkazali saj so nasprotniki takoj povedli in do polovice četrtine dosegli delni rezultat 2:11. Na srečo smo se takoj zdramili in uspeli zaključiti čas z izenačenim rezultatom. V drugi četertini smo se več potrudili, nasprotnike prehiteli in povedli. V drugem delu smo začeli odločno ter do konca četrtine povišali razliko. V zadnjem delu nam je uspelo obdržati razliko in se na koncu veseliti zmage. Ključ uspeha je bila izredno agresivna obramba, katera nam je botrovala veliko pridobljenih žog ter preprečili da bi nasprotnik z lahkoto prišel do koša. Po mojem mnenju smo odigrali odlično tekmo in upam da se bo ta način igre še nadaljeval v naslednjih tekmah.