U15 BOR ZKB – COLLINARE BASKET 48:67

BOR ZKB – COLLINARE BASKET 48:67 (25:11, 32:30, 43:43)

BOR ZKB: El Baji, Kovačič 7 (1:2, 3:5, 0:2), Kralj (-, 0:3, -), Simoniti, Schrott 6 (-, 3:6, -), Čok 2 (-, 1:2, -), Bremec 12 (3:6, 3:13, 1:2), Fontana 8 (4:9, 2:5, -), Vertovec 4 (0:1, 2:5, -), Favento 9 (3:8, 3:13, -).

Trener: Krečič
3 točke: Bremec
Pet osebnih napak: nihče

Izključen: Schrott 35′

Tekmo je komentiral Kralj Jakob

V sredo smo na domačem igrišču odigrali zaostalo tekmo četrtega kola proti ekipi Collinare basket. Igrali smo v okrnjeni postavi, brez dveh standardnih igralcev. Začetek je bil zelo spodbuden in takoj nadvladali nad zmedenem nasprotniku. Žal se je takrat naša tekma v bistvu že končala. Padla je koncetracija in zaigrali drugo četrtino pod vsako kritiko. Naša morala je bila na dnu, kar je nasprotnik takoj izkoristil in začel polčas v vodstvu. Sledili so si enakovredni napadi vse do konca četrtine ko je bil rezultat izenačen. V zadnji četrtini pa pravi polom. Gostje so nas dobesedno nadigrali. Izgubili smo veliko žog in naredili nekaj zelo brezmiselnih prekrškov. Igrali smo vsak zase in nespametno. Igra je bila globoko pod našimi sposobnosti, ter zasluženo visoko izgubili. Že v soboto bomo spet odigrali, in upam boljše. Skupaj zmoremo!