U 15 BOR ZKB – BASKET CLUB PORCIA 55- 54

BOR ZKB – BASKET CLUB PORCIA 55:54 (18:9, 26:21, 37:38)

BOR: Kovačič, Simoniti, Pieri 27, Schrott 4, Cok, Bremec 2, Fontana 16, Terčon, Favento 6.
TRENER : KRECIC
Tekmo proti Basket club Porcia smo odigrali na domačem igrišču. V prvi četrtini smo se zelo borili in zato pridobili tudi veliko žog. Ta obramba nam je omogočala dosti protinapadov. Saj smo zaključili prvo četrtino v vodstvu (18:9). Drugo četrtino smo začeli v redu, toda smo storili preveč osebnih napak in zato so nasprotniki zmanjšali razliko točk. Zaključili smo drugo četrtino v vodstvu (26:21). Po polčasu smo prišli na igrišče premalo koncentrirani, saj nas je nasprotnik v tej četrtini prehitel (37:38). Med tretjo in četrto četrtino nas je trener spodbudil za zmago. Zahvaljujoč se dobri obrambi in borbi bodisi v napadu kot v obrambi smo tesno zmagali.
(Komentar: Matija Terčon)