U15 Pallacanestro Feletto – BOR ZKB 67:48

Pallacanestro Feletto – BOR ZKB         67:48 (16:8, 25:28, 42:36)

BOR ZKB: Kovačič 4 (0:2, 2:5, -), Pieri 14 (-, 7:17, 0:1), Schrott 9 (2:2, 2:7, 1:3), Bremec 2 (-, 1:3, 0:1), Fontana 8 (2:4, 3:6, -), Terčon 7 (1:2, 3:6, 0:2), Favento 4 (-, 2:5, -).

Trener: Krečič

Pet osebnih napak: Fontana 33′

Tekmo je komentiral Fontana Manuel

Sedmo tekmo povratnega dela prvenstva U15 Elite smo odigrali proti prvouvrščeni ekipi Pallacanestr Feletto. Začeli smo zelo slabo, preveliko je bilo izgubljenih žog in obramba je pešala. V drugi četrtini pa smo poskrbeli za preobrat. Z agresivno obrambo in skupinsko igro smo nadoknadili zamujeno in končali polčas v rahli prednosti. Začetek drugega dela je bil zelo izenačen. Igrali smo točko za točko. Žam nam je na koncu zmanjkalo moči kar je do konca tekme nasprotnik izkoristil in spravil tekmo na varnem. Kljub porazu smo končno pokazali dobro igro kar upamo da bo spodbudno za nadaljevanje.