U15 BOR ZKB – FELETTO UMBERTO 62:81

BOR ZKB – FELETTO UMBERTO         62:81 (9:24, 29:45, 48:63)

BOR ZKB: El Baji, Kovačič 7 (2:4, 1:3, 1:1), Kralj 4 (-, 2:6, -), Simoniti, Pieri 6 (0:2, 3:9, -), Schrott 4 (0:1, 2:11, 0:1), Čok (-, 0:1, -), Bremec 9 (2:3, 2:5, 1:1), Fontana 11 (1:8, 5:9, 0:1), Terčon 12 (0:2, 6:10, -), Vertovec 1 (1:2, 0:1, -), Favento 8 (-, 4:8, -).

Trener: Krečič

3 točke: Kovačič, Bremec

Pet osebnih napak: Favento 35′

Tekmo je komentiral Kovačič Niko

V šestem kolu smo na domačem igrišču gostili ekipo iz Feletta Umberta, s katero smo si delili prvo mesto na lestvici. Že od samega začetka so nasprotniki dokazali da so zelo dobra ekipa. Dobro so igrali na vseh pozicijah, mi pa zmedeno gledali. Izgubili smo žoge nad povprečjem in opravili veliko osebnih napak. Vse to so gostje izkoristili in na koncu prve četrtine si priborili zadovoljivo razliko. V drugi četrtini smo se malo prebudili in začeli počasi se nasprotniku približati. Trn na peti pa so bile še vedno izgubljene žoge, saj smo imeli na koncu polčasa izkupiček 29 izgubljenih zog. Drugi polčas smo začeli zelo borbeno in altruistično do soigralcev. Z dobro skupinsko igro smo uspeli presenetiti nasprotnika s serijo lepih akcij. Dobro in borbeno smo se borili do konca. Čeprav je bila na koncu tekme razlika precejšnja, smo vsekakor odšli v slačilnico z dvignjeno glavo, saj če odvzamemo prvo četrtino, smo kljub porazu odigrali našo najboljšo tekmo doslej.