U13 BREG BOR – BALONCESTO ISONTINA 63-42

BREG BOR  – BALONCESTO ISONTINA   63-42  (21-2, 38–11, 51-27)

BREG BOR : Stopar 1, Cepar 3, Cavarra 2, Bandi, Bellettini, Hollan 6, Vrabec 2, Žerjal 5, Talpo 1, Stokel 8, Terčon 16, Maurel 19

Trener Meden I.

V sredo so mladi brežani odigrali prvo povratno tekmo 2.dela prvenstva. Tokrat je bil nasprotnik ekipa Baloncesto Isontina iz Gorice. Številni gledalci so videli povsem enosmeren začetek tekme, saj so domači bregovi košarkarji odigrali najlepšo četrtino v letošnjem prvenstvu in z močno obrambo in uspešnim napadom popolnoma onesposobili nasprotnike. Še par sekund pred koncem te četrtine so brežani vodili kar z 21-0 in je gostom uspelo zadeti prvi koš le v zadnjem napadu. Igra je bila v nadaljevanju izenačena, saj so mladi Medenovi varovanci že mislili, da so pospravili nov par točk in jih je ta lahkomiselnost uspavala. Nasprotniki so se opogumili, domača ekipa pa ni uspela več igrati tako prepričljivo kot na začetku. Vseeno je bila razlika med ekipama dovolj velika, da je Breg še petič zaporedoma zmagal in to z lepo prednostjo.

Naslednji teden bodo varovanci sežanskega trenerja igrali zopet na domačem parketu proti Miljam.